Ako požiadať o pôžičku od VUB

VUB

V súčasnosti si môžete vyberať z rôznych bankových úverov a pôžičiek. Každá banka má svoje pravidlá, ako požiadať o pôžičku. Ak si z ponuky pôžičiek vyberiete pôžičku od VUB, pridáte sa k množstvu spokojných klientov, ktorí využili výhody, ktoré im ponúka http://www.pozicky123.sk/vub-pozicka/.

VUB je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov pôžičiek, vďaka neustálemu sledovaniu potrieb vie poskytnúť najlepšie podmienky, ale aj služby spojené s poskytnutím pôžičky sú jednoduché a transparentné.

Ste klient a chcete si požičať?

Môžete tak urobiť komfortne prostredníctvom on-line bankingu. Jednoducho a rýchlo spracovaná žiadosť bez zbytočného dokladovania. Túto možnosť ocenia všetci, čo majú radi flexibilitu. Existujúci klienti majú možnosť ihneď získať predschválenú pôžičku. Jej výšku vidíte vo svojom internetbankingu a peniaze môžete mať do niekoľkých minút na svojom účte.

Ak nie ste klient VUB môžete tiež požiadať o pôžičku.

O pôžičku môžete požiadať on-line prostredníctvom formulára na oficiálnej stránke vub.sk. Môžete tiež navštíviť ktorúkoľvek najbližšiu pobočku VUB. Na vybavenie pôžičky vám stačí jeden doklad totožnosti. V prípade refinancovania Vašich úverov odporúčame priniesť si so sebou aj úverové zmluvy k vyplácaným úverom.

Získajte peniaze cez mobil

Quatro pôžičky

Získajte peniaze rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým. Stačí niekoľko kliknutí v Mobil bankingu a už o pár minút vám pošleme peniaze na váš účet. Bez akýchkoľvek zbytočných papierov.