Výhody pôžičky od SLSP (Slovenskej Sporiteľne)

SLSP

Slovenská sporiteľňa je tradičný bankový dom, ktorý ponúka pre všetky skupiny obyvateľstva. Vďaka tradícii a vždy serióznemu a korektnému prístupu si získala obľubu u všetkých, ktorí sa spoliehajú na zodpovedného partnera.

Aby ste si mohli byť istí, že pri vás stojí stabilný partner vyberte si Slovenskú sporiteľňu. V súčasnosti ponúka Slovenská sporiteľňa pôžičku, ktorá je určená na nákup vianočných darčekov. Výhodou je možnosť získať výhodný úver už od 5,90% a s garanciou nezvýšenia úrokovej sadzby počas celej splatnosti úveru.

Pre klientov banky ponúka úver s možnosťou vybaviť ho on-line cez internetbanking až do výšky 20.000 eur. Pre nových klientov ponúka možnosť získať výhodnú pôžičku až do výšky 6.000 eur.

Výhody tohto úveru je, že sa poskytuje bez poplatku za poskytnutie a predčasné splatenie. Nepotrebujete ručiteľa, ani zabezpečenie na pozicky123. Okrem možnosti predčasného splatenia existuje tiež možnosť mimoriadnej splátky úveru.

Medzi ďalšie benefity tejto pôžičky patrí možnosť získať zvýhodnenú úrokovú sadzbu ak je v zmluve o úvere dohodnutý ako inkasný účet klienta účet vedený v Slovenskej sporiteľmi. Klient by mal mať vedený Slovenskej sporiteľni sporiaci účet a na sporiaci účet bude každý kalendárny mesiac pripísaná aspoň minimálna suma sporenia.

Získajte aj vy výhodnú pôžičku od Slovenskej sporiteľne. Získavajte množstvo ďalších atraktívnych výhod určených pre vás.